• Home
  • wine
  • miniature wine

Filter by

    Filter by

      Miniature Wine

      Sort by:
      Results Per Page:
        • Page 1 of 1

        • 1

      1. Affogato (187ml)
        Ripe Smooth Reds
        CountryItaly
        Red blend
        £2.99 per bottle
        (£15.99 per litre)
      2. Les Abeilles (187ml)
        Ripe Smooth Reds
        CountryFrance
        Grenache-based blend
        £2.49 per bottle
        SAVE £1.00
        (£13.32 per litre)
      3. Château Le Coin Sauvignon Gris (187ml)
        Crisp Fresh Whites
        CountryFrance
        Sauvignon Gris
        £2.49 per bottle
        SAVE £1.00
        (£13.32 per litre)
      4. The Holdings Cabernet Sauvignon (187ml)
        Ripe Smooth Reds
        CountryChile
        Cabernet Sauvignon
        £2.99 per bottle
        (£15.99 per litre)
      5. Hawkstone Beer Mixed Case
        from £26.40 per case
        when added to 12 other bottles
        SAVE UP TO £5.60
      6. Cabalié (187ml)
        Ripe Smooth Reds
        CountryFrance
        Grenache-based blend
        £3.99 per bottle
        (£21.34 per litre)
      7. Loose Cannon Beer Mixed Case
        from £22.80 per case
        when added to 12 other bottles
        SAVE UP TO £8.45
      8. Il Papavero Prosecco (200ml)
        Fruity Fresh Fizz
        CountryItaly
        Glera
        £3.99 per bottle
        (£19.95 per litre)
      9. Mixed Wine Advent Calendar 2026
        £89.99
        SAVE £10.00
      10. Red Wine Advent Calendar 2026
        £89.99
        SAVE £10.00
      11. Château de Colombe (187ml)
        Firm Structured Reds
        CountryFrance
        Merlot-based blend
        £2.99 per bottle
        (£15.99 per litre)
      12. White Wine Advent Calendar 2026
        £89.99
        SAVE £10.00
      13. Rebellion Beer Mixed Case
        from £27.00 per case
        when added to 12 other bottles
        SAVE UP TO £6.00
      14. Only 26 left
        Dr Loosen Riesling Beerenauslese (quarter bottle in gift tubes)
        £13.00 per bottle
        SAVE £2.00
        (£69.52 per litre)
      15. Premium Lager Mix
        from £24.00 per case
        when added to 12 other bottles
        SAVE UP TO £6.00
      16. 12 Days of Smooth Reds
        £50.00
      17. Pillars Beer Mixed Case
        from £28.20 per case
        when added to 12 other bottles
        SAVE UP TO £9.04
      18. Ale Mixed Case
        from £24.00 per case
        when added to 12 other bottles
        SAVE UP TO £6.60
      19. Iron Maiden Trooper Beer Mixed Case
        from £25.20 per case
        when added to 12 other bottles
      20. Hawkstone Beer & Cider Mixed Case
        £33.00 per case
      21. Cabalié VV (187ml)
        Ripe Smooth Reds
        CountryFrance
        Grenache-based blend
        £3.99 per bottle
        (£21.34 per litre)
      • Showing (1 to 21 of 21)
        • Page 1 of 1

        • 1

      Money back icon

      100% MONEY-BACK

      Guarantee

      Delivery icon

      Free Delivery

      on 12+ bottles

      Award winning icon

      AWARD-WINNING

      Wines & customer service

      Trustpilot icon

      EXCELLENT

      Rating